Ajax ReX 2

4579,00
грн.

Більше можливостей для використання системи безпеки


Ретранслятори розширюють зону під охороною і дають ще більше свободи у виборі місць встановлення пристроїв системи безпеки. Під’єднавши до ReX 2 всі або тільки частину пристроїв2, ви гарантуєте безпеку й автоматизацію бізнес-центру, маєтку, складського комплексу чи великого виробництва.

У системі Ajax можуть працювати 5 ретрансляторів, розширюючи покриття радіомережі до 35 км3. Події і тривоги надходять миттєво, а перший знімок фотоверифікації буде доставлено на пульт моніторингу та користувачам усього за 18 секунд.

Верифікація тривог фотографіями

ReX 2 працює з датчиками руху MotionCam і MotionCam Outdoor. Виявивши людину, вони роблять серії знімків і дають змогу в динаміці оцінити, що відбувається на об’єкті. Це позбавляє користувачів зайвого хвилювання, а охоронні компанії — даремних виїздів патрулів.

  1. Виявив рух
  2. Здійняв тривогу
  3. Надіслав докази

Радіозв’язок крізь сталь і бетон

Наступне велике оновлення OS Malevich дасть змогу покривати однією системою Ajax офісні центри з підземними паркінгами, секційні металеві ангари та складські комплекси з кількох великих будівель. З оновленням операційної системи ReX 2 отримає можливість під’єднатися до хаба не тільки радіозв’язком, але й через Ethernet5 — використовуючи дріт як єдиний або резервний канал зв’язку.

Click to order
Ваша корзина
Total: 
Имя
E-mail
Телефон
Во время военного положения, услуга самовывоза доступна в следующих городах: Киев, Ивано-Франковск , Львов , Запорожье, Днепр и Одесса. Возможность доставки заказов Новой почтой уточняйте у менеджера по телефону. Детальнее ›
Установка
Компания Pipl.ua предлагает вам квалифицированную помощь в монтаже «под ключ»
Payment method
*Бесплатная доставка при покупке от 2000 грн