Ajax ReX

3449,00
грн.
Збільшує дальність дії всіх пристроїв системи безпеки Ajax

Безпека великих об'єктів
ReX розширює межі зони, яка охороняється. Ретранслятор керує під'єднаними до нього пристроями системи, завдяки чому їх можна розмістити на значній відстані від хаба: у багатоповерховому офісі, в окремо розташованому гаражі або на великому виробництві. З ReX дальність зв'язку збільшується вдвічі, а площа покриття радіомережі Ajax може бути збільшена до 16 км².

Особливості
:
  • Збільшує площу покриття системи до 16 км²
  • Передає тривоги за 0,3 секунди
  • Під'єднується до системи за 2 хвилин
Принцип роботи
Збирає інформацію про роботу датчиків у зашифрованому вигляді, аналізує дані та у разі тривоги за мілісекунди сповіщає про небезпеку власнику системи і безпосередньо на пульт охорони.

Збільшує гнучкість екосистеми Ajax
ReX слугує надійною з'єднувальною ланкою між хабом і пристроями Ajax. За потреби через інтелектуальний ретранслятор можуть працювати всі датчики чи лише їхня частина. Водночас кількість під'єднаних до ReX пристроїв не впливає на швидкість доставлення тривог.

Посилює систему безпеки
Встановлення звичайних ретрансляторів збільшуючи ризик втрати сигналу тривоги під час передання — вони стають слабкою ланкою систем безпеки. ReX у свою чергу підіймає надійність і відмовостійкість Ajax на новий рівень. Це другий після хаба центр ухвалення рішень. ReX об'єднує датчики в автономну групу всередині системи. Якщо з якоїсь причини радіозв'язок із хабом перерветься, ReX візьме керування на себе: отримає сигнал тривоги від датчика й активує сирену, щоб привернути увагу до інциденту та відлякати грабіжника.
Click to order
Ваша корзина
Total: 
Имя
E-mail
Телефон
Во время военного положения, услуга самовывоза доступна в следующих городах: Киев, Ивано-Франковск , Львов , Запорожье, Днепр и Одесса. Возможность доставки заказов Новой почтой уточняйте у менеджера по телефону. Детальнее ›
Установка
Компания Pipl.ua предлагает вам квалифицированную помощь в монтаже «под ключ»
Payment method
*Бесплатная доставка при покупке от 2000 грн