vhfBridge

Миттєве доставлення тривог без інтернету

vhfBridge — це транспондер, що забезпечує хаб ще одним каналом зв’язку з пультом моніторингу. З модулем vhfBridge систему безпеки Ajax можна використовувати в містах із нестабільним або відсутнім інтернетом, у горах, природно-заповідних зонах або пустельній місцевості.

vhfBridge забезпечує передавання тривог і подій системи ДВЧ-радіохвилями на десятки кілометрів. Він може використовуватися як основний чи резервний канал зв’язку.


До vhfBridge підключається будь-який ДВЧ-передавач з релейними входами


Виважена автономність

До корпусу vhfBridge встановлюється резервний акумулятор до 7 А·год, від якого може живитися ДВЧ-передавач зі споживанням до 2 А. Це дозволяє не облаштовувати передавач батареєю та знижує частоту його обслуговування.

В разі відсутності живлення на об'єкті, транспондер і передавач працюють від резервного акумулятора до 75 годин2, продовжуючи передавати події на пульт моніторингу.Категория: Модули интеграции

Click to order
Ваша корзина
Total: 
Имя
E-mail
Телефон
Во время военного положения, услуга самовывоза доступна в следующих городах: Киев, Ивано-Франковск , Львов , Запорожье, Днепр и Одесса. Возможность доставки заказов Новой почтой уточняйте у менеджера по телефону. Детальнее ›
Установка
Компания Pipl.ua предлагает вам квалифицированную помощь в монтаже «под ключ»
Payment method
*Бесплатная доставка при покупке от 2000 грн