Ajax MotionCam

3969,00
грн.
  • Передає фото менше ніж за 9 секунд
  • Бачить у темряві
  • Працює до 4 років від комплектних батарей
  • Підтримує звʼязок на відстані до 1700 м від хаба
Більше, ніж фото. Швидше, ніж відео.
Завдяки MotionCam ви будете знати про реальну ситуацію вдома ще до того, як грабіжники зрозуміють, що попалися. Слідом за миттєвою тривогою датчик надішле анімовану серію фотографій для оцінки ситуації.
  1. Помітив рух
  2. Підняв тривогу
  3. Показав ситуацію
Позбавить зайвих хвилювань
Няня повернулася додому з магазина й забула зняти квартиру з-під охорони. Система безпеки зобов'язана підняти тривогу. Але батьки спокійні. Завдяки серії фотографій датчика MotionCam вони бачать причину тривоги.

Попередить про загрозу

В офісі спрацювала сигналізація. Система Ajax надіслала співробітникам та охоронній компанії фотографії з датчиків MotionCam. Будьте обережні: злодій озброєний!

Розвіює будь-які підозри
MotionCam ігнорує домашніх тварин зростом до 50 см завдяки цифровому алгоритму SmartDetect. Але якщо в допитливого улюбленця все ж вийде спровокувати тривогу, фотозвіт покаже, що будинку нічого не загрожує.
Click to order
Ваша корзина
Total: 
Имя
E-mail
Телефон
Во время военного положения, услуга самовывоза доступна в следующих городах: Киев, Ивано-Франковск , Львов , Запорожье, Днепр и Одесса. Возможность доставки заказов Новой почтой уточняйте у менеджера по телефону. Детальнее ›
Установка
Компания Pipl.ua предлагает вам квалифицированную помощь в монтаже «под ключ»
Payment method
*Бесплатная доставка при покупке от 2000 грн